Up Coming Movie Trailers
Monday, 15 July 2019
1,374 Views
ඉන්දීය සිනමා නිළියක් ලෙස ජනප්‍රියව ඇති සනි ලියොන් මේ දිනවල සිය අලුත්ම චිත්‍රපටයේ...
Friday, 12 July 2019
738 Views
තලාෂ්’ හා ‘ත්‍රි ඉඩියට්ස්’ චිත්‍රපට වල සිනමා පෙම්වතුන් බවට පත්වූ කරිනා...
Tuesday, 09 July 2019
690 Views
ලෝක සිනමා ඉතිහාසයේ වැඩිම ආදායම් ඉපැයූ චිත්‍රපටය ලෙස මේ වනවිට වාර්තා පිහිටුවා...
Wednesday, 03 July 2019
3,085 Views
90 දශකයේ සිනමා ලෝලීන් අතර අතිශය ජනප්‍රිය වූ ‘ටිප් ටිප් බර්සා පානි’ ගීතය ලබන...
Tuesday, 02 July 2019
776 Views
ඇවෙන්ජර්ස් චිත්‍රපට මාලාව, ‘ඇවෙන්ජර්ස් එන්ඞ්ගේම්’ චිත්‍රපටයෙන් අවසන්...
Thursday, 27 June 2019
401 Views
බෝනික්කන්, සෙල්ලම් කාර්, සුරතල් සතුන්ගේ හැඩ ගත් විවිධාකාර සෙල්ලම් බඩු ළමා ලෝකය...
Tuesday, 25 June 2019
977 Views
‘ක්‍රෝව්ල්’ හොලිවුඩයේ දිගහැරෙන ත්‍රාසය සහ භීතිය පිරි නවතම වික්‍රමයයි....
Monday, 24 June 2019
467 Views
ඔයත් ගේම් ගහන්න කැමති කෙනෙක් නම් Pokémon Go කියන්නේ අහල නැති නමක් වෙන්න නම් විදියක්...
Monday, 17 June 2019
458 Views
පෘථිවියේ රහසේ සැඟවී වෙස්වළාගෙන ජීවත් වන හොඳ පිටසක්වළයන් සහ නපුරු පිටසක්වළයන්...
Wednesday, 12 June 2019
1,083 Views
සුපර්මෑන්, බැට්මෑන්, වොන්ඩර් වුමන්, ඇක්මා මෑන් ආදී, ‘ඩී.සී.’ චිත්‍ර කතා වීර...
Thursday, 06 June 2019
452 Views
රසවත් මායා ඉතිහාසයේ ගැඹුරටම ගමන් කිරීමට පාඨකයන්ට ඉඩ හසර සලසා දෙමින් හැරී පොටර්...
Wednesday, 05 June 2019
575 Views
Godzilla: King of the Monsters සිනමාපටය ඉකුත් සතිඅන්තයේ ඇමරිකානු බොක්ස් ඔෆිස් වාර්තාවල ඉහළටම...
Thursday, 30 May 2019
2,190 Views
ජුලි 05 වැනිදා ප්‍රදර්ශනය කිරීමට නියමිත අලි අබ්බාස් සෆර්ගේ ‘භාරත්’ චිත්‍රපටයේ...
Tuesday, 28 May 2019
672 Views
කවුරුත් පුලපුලා බලා සිටින දෙවැනි ගොඞ්සිලා වික්‍රමය ‘ගොඞ්සිලා: කිංග් ඔෆ් මොන්ස්ටර්ස්’...
Monday, 27 May 2019
897 Views
එක්දහස් එක් රැය යනු අරාබි, පර්සියානු, ඉන්දියානු, ග්‍රීක, යුදෙව් සහ තුර්කි සම්භවයක්...
Friday, 17 May 2019
2,486 Views
පසුගිය මැයි 10 වැනිදා තිරගත කිරීම් ආරම්භ කළ කරන් ජෝහර්ගේ ජෝහර්ගේ ‘ස්ටුඩන්ට්...
Thursday, 09 May 2019
1,536 Views
මේ වනවිට තිරගත කිරිම් කටයුතු ආරම්භ කර ඇති ‘ෆාස්ට් ඇන්ඩ් ෆියුරිස්’ අලුත්ම...
Wednesday, 17 April 2019
1,396 Views
ගෙවියන අප්‍රේල් මාසයේ තිරගත වන අවසන් බොලිවුඩ් චිත්‍රපටය වන්නේ අභිෂේක් වර්මාගේ...
Tuesday, 09 April 2019
1,531 Views
ආක්ෂේ කුමාර් සහ පරිනිති චොප්රා රඟපාන කේසාරි යුද චිත‍්‍රපටිය මේ වන විට ආදායම්...
Friday, 05 April 2019
1,312 Views
පාසල් නිවාඩුව බක් මාසේ මංගල සිරියත් රැගෙන අද හෙටම පැමිණෙයි. වසරේ ප්‍රීතිමත්ම...
1   |   2   |   3      »      [5]
Hiru Tv Blog
මුත්‍රා වල වර්ණය, ඔබ දන්නවා සාමාන්‍ය...
Hiru Tv Blog
නිය ආලේපන භාවිත කරන්නේ නියපොතුවල ආරක්ෂාවට...
Hiru Tv Blog
Thursday, 18 July 2019 - 10:35
Hiru Tv Blog 1,437 Views
ජලය අපේ සිරුරට අත්‍යවශ්‍යම දෙයක්. රෝග...
Hiru Tv Blog
Thursday, 18 July 2019 - 10:15
Hiru Tv Blog 321 Views
අතීතයේ සිටම යුවතියන් සමේ පැහැය රැකගැනීමට...
Hiru Tv Blog
මවක් වන්නට සිටින අයකු කෑමට ගතයුතු ආහාර...
Hiru Tv Blog
"සමහර වෙලාවට හිතිලා තියෙනවා විවාහ වෙන්න හදිස්සි වුණාද කියලත්..""එයා එනකල් අපි...
Hiru Tv Blog
ලන්ඩනයේ පැවැති "ලයන් කිං"  සිනමා පටයේ මංගල දර්ශනය නැරඹීම සඳහා හැරී- මේගන් යුවල...
Hiru Tv Blog
ඇය තෙවැනි වතාවටත් අන්තර්ජාතික සම්මානයට පාත්‍රවූයේ ශ්‍රී ලාංකීය සිනමාවට ගෞරවයක්...
Hiru Tv Blog
Saturday, 06 July 2019
Hiru Tv Blog 1,265 Views
Hiru Tv Blog
පසුගියදා Facebook, Instagram, WhatsApp යන සමාජ මාධ්‍ය ජාලා හදිසියේම කඩාවැටීමකට ලක්වුණා. WhatsApp සහ...
Hiru Tv Blog
Android 4.0.3, IOS 8 හෝ KaiOS 2.5.1 මෙහෙයුම් පද්ධති වලින් ක්‍රියාත්මක වන ජංගම දුරකථන WhatsApp භාවිතය...
Hiru Tv Blog
මෝටර් රථ තාක්ෂනය ගැන කතා කරනකොට ලෝකයේ ප්‍රසිද්ධ මෝටර් රථ සමාගමක් වන Peugeot මෝටර්...
Top