Technology
Tuesday, 21 May 2019
140 Views
සුප්‍රකට මෝටර් රථ නිෂ්පාදන සමාගමක් වන පොශේ සමාගම තම නවතම මෝටර රථය නිර්මාණය...
Monday, 11 March 2019
7,160 Views
අතිශය ජනප්‍රිය චිත්‍රපට මාලාවක් වන ‘ෆාස්ට් ඇන්ඩ් ෆියුරිස්’ චිත්‍රපට මාලාවේ...
Wednesday, 20 February 2019
22,160 Views
ඇපල් සමාගමට අයත් ස්‌ටෙල්ත් වර්ගයේ නවතම මෝටර් රියේ රහස්‌ සොරකම් කළ ජියොන්...
Friday, 08 February 2019
14,603 Views
ලොව පුරා ඇපල් ජංගම දුරකථනවල අලෙවිය අඩු වීම හේතුවෙන්, iPhoneවල මිල අඩු කිරීමේ අදහසක්...
Wednesday, 06 February 2019
8,555 Views
ලොව පුරා ඇපල් ජංගම දුරකථනවල අලෙවිය අඩු වීම හේතුවෙන්, iPhoneවල මිල අඩු කිරීමේ අදහසක්...
Saturday, 02 February 2019
7,522 Views
ලෝක ප්‍රකට ගූගල් සමාගම පවත්වාගෙන යන සමාජ මාධ්‍යක් වන ගූගල් ප්ලස් (google+) සේවාව...
Wednesday, 30 January 2019
2,428 Views
වින්ඩෝස් මෙහෙයුම් පද්ධතිය ඔස්සේ ව්‍යාප්ත වන නව පරිඝනක වෛරසයක් පිළිබඳව වාර්තා...
Friday, 25 January 2019
2,191 Views
කොටස් දෙකකින් දිග හැරීමෙන් බැබ්ලට් පරිගණයක් බවට පරිවර්තනය කර ගත හැකි ස්මාර්ට්...
Tuesday, 22 January 2019
3,376 Views
වට්ස් ඇප් පණිවුඩ සේවාව (WhatsApp) භාවිත කරන්නන් වෙත ලැබෙන ඕනෑ ම ආකාරයක තනි පණිවුඩයක්...
Wednesday, 16 January 2019
2,872 Views
යූ ටියුබ් සමාගම තම චැනලයන් ඔස්සේ ප්‍රචාරය කරනු ලබන වීඩියෝවන් සම්බන්ධයෙන් නව...
Monday, 31 December 2018
45,798 Views
ඔබ කවදාවත් හිතලා තියෙනවද roller coaster එකක යන අත්දැකීමක් තමන්ගේම වාහනයක වාඩිවෙලා ගන්න....
Thursday, 13 December 2018
10,535 Views
රෙනෝල්ට් වෙතින් අපූර්වතම සුඛෝපභෝගී මෝටර් රථ සංකල්පයක් ඉදිරිපත් කර තිබෙනවා.එ්...
Tuesday, 04 December 2018
3,335 Views
හදිසියෙවත් අපේ ෆෝන් එකේ තියෙන වටිනා දේවල් ඩිලීට් වුණොත් ඇන්ඩේ‍රායිඩ් ෆෝන්...
Monday, 03 December 2018
19,550 Views
Google Street View කියන්නේ අපි කවුරුත් දන්න දෙයක්නේ. පසුගිය කාලයේදී Google Street View ලංකාව තුලත්...
Monday, 03 December 2018
4,230 Views
Hyundai සමාගම සිය නව මෝටර් රථ නිෂ්පාදනයේ නව  ප්‍රවේශයක් ඇති කිරීමට සැරසෙනවා. ඒ ...
Tuesday, 20 November 2018
14,313 Views
2019 වසරට හොඳම යතුරුපැදි විදියට තේරුණු බයික් 10 මෙන්නHarley-Davidson FXDR 114Indian FTR 1200Kawasaki Z900RSBMW G310GS2019 Honda...
Wednesday, 31 October 2018
5,996 Views
ලොව ෆේස්බුක් භාවිත කරන්නන්ගේ සංඛ්‍යාව පහත බැස ඇති බව වාර්තා වනවා.වසරේ සැප්තැම්බර්...
Wednesday, 17 October 2018
4,171 Views
ශ්‍රී ලංකාවට ආනයනය කරන කිසිම ජංගම දුරකතනයක් භෞතික පරීක්ෂණයකට ලක්නොවන බව සෞඛ්‍ය...
Wednesday, 17 October 2018
6,819 Views
මේ වනවිට ලොව ජනප්‍රියම සමාජ මාධ්‍ය ජාලයක් වන youtube බිඳ වැටීමකට ලක්ව ඇති බවට වාර්තා...
Wednesday, 03 October 2018
4,103 Views
ලෝකය පුරා මිලියන 700 කට වැඩි පරිගණකවල මෙහෙයුම් පද්ධතිය ලෙස භාවිත කරන වින්ඩෝස්...
1   |   2   |   3      »      [5]
Hiru Tv Blog
මාස 9ක් වූ ගර්භණී සමය ප්‍රධාන වශයෙන් කොටස්...
Hiru Tv Blog
Tuesday, 21 May 2019 - 9:50
Hiru Tv Blog 562 Views
* ආමන්ඩ් ඇට කිහිපයක්, රැයක් වතුරේ පෙඟෙන්නට...
Hiru Tv Blog
කාන්තාවකගේ රූ සපුව වඩාත් ඔප් නැංවෙන්නේ...
Hiru Tv Blog
රුධිරය ඕනෑවටත් වඩා ගලා යන ස්වරූපයෙන් පැවතීම...
Hiru Tv Blog
හැම කාන්තාවකගේම සිහිනය කවදා හෝ දිනක මව්...
Hiru Tv Blog
2019 මිස් බ්‍රිටිෂ් එම්පයර් ලෝක රූ රැජිණ තරගයේ කිරුළු පැලඳවීමේ උළෙල මෙවර ගල්කිස්ස...
Hiru Tv Blog
‘‘2007 පසුවයි මම කලාවට එන්නේ. දැන් අවුරුදු දොළහක් වෙනවා. එදා ඇඹිලිපිටියේදී ගෙවූ...
Hiru Tv Blog
මගේ ගෙදර තියෙන්නෙ පන්සල ඉස්සරහයි. ඉතින්.. පොඩි කාලේ මට පන්සලේ බණ කතා, කවිබණ, බෝධිපූජා...
Hiru Tv Blog
ඇපල් සමාගමට අයත් ස්‌ටෙල්ත් වර්ගයේ නවතම මෝටර් රියේ රහස්‌ සොරකම් කළ ජියොන්...
Hiru Tv Blog
Friday, 08 February 2019
Hiru Tv Blog 14,603 Views
ලොව පුරා ඇපල් ජංගම දුරකථනවල අලෙවිය අඩු වීම හේතුවෙන්, iPhoneවල මිල අඩු කිරීමේ අදහසක්...
Hiru Tv Blog
ලොව පුරා ඇපල් ජංගම දුරකථනවල අලෙවිය අඩු වීම හේතුවෙන්, iPhoneවල මිල අඩු කිරීමේ අදහසක්...
Top